SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Чернівцях відбувся фестиваль кулінарного мистецтва Буковинська гостинність 2010


2013-11-05 11:40:02 UTC

9 листопада у Чернівцях відбувся фестиваль кулінарного мистецтва «Буковинська гостинність2010». Тут мірялися силами кухарі відомих ресторанів та студенти-технологи, повідомляє «Від і дО».

Кухарі відомих ресторанів та студенти-технологи мірялися силами у номінаціях «Краща бенкетна страва» (чемпіонат кухарів), «Кращий тематичний стіл» (конкурс офіціантів), «Кращий майстер з карвінгу» (конкурс з художнього нарізання овочів).

 – Критеріями для оцінювання робіт буде їхній зовнішній вигляд, подавання, якість та новизна, – сказала перед початком голова журі, заступник директора департаменту економіки Чернівецької міськради Євген Крамаренко. – Адже можна щороку виставляти на показ одні і ті самі страви. Головне вміння показати зовсім звичні страви по-особливому.

Проте чи не найбільше значення мав смак страви, адже, за словами пана Крамаренка, хай би якою гарною страване виглядала, необхідно її скуштувати, аби дати правильну оцінку.

Конкурсанти справді порадували присутніх яскравими та оригінальними виробами. 

Глазуровану щуку, із назвою «Летючий голландець» учасник конкурсу Серафим Думітрович готував вперше, спеціально для конкурсу. Він каже, що для неї розробив скляну підставку, яка імітує політ риби над озером.

Атмосферу романтичної вечері для закоханих, оформляючи тематичний стіл, створила студентка Аня Макух. За її словами, робота починається з малювання ескізу, а потім уже підбирають різні дрібнички, які підкреслюють настрій. Проте, Аня зазначає, що у повсякденному житті таких вишуканих композицій не створює, мабуть тому вони і виходять такими святковими.

Пан Крамаренко зазначив, що на конкурсі присутні також багато представників ресторанів міста, які можуть приглядатися до молодих талантів. Як правило, студенти-конкурсанти не мають проблем із подальшим працевлаштуванням.

Найкращих визначили у двох вікових групах: дорослі кухарі та юніори. Переможцями серед дорослих кухарів стали: у номінації кращий кухар – Михайло Клюс (ресторан «Лісний узвіз»), кращий офіціант (тематичне оформлення столу – Наталія Гуска (ресторан «Сонячна Долина»), кращий кондитер – Наталія Владейчук (ПП Чоботар) та Домка Кодук (Фенікс), майстер із карвінгу – Олександр Бонієвський (ресторан «Кварц»).

Серед юніорів кращим кухарем став Серафим Думітрович, офіціантом – Аня Макух, майстер із карвінгу – Олександр Петрюк. Кубок за набільшу кількість нагород отримала команда ЧТЕІ-КНТЕУ.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться