SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Відкрито новий еколого-пізнавальний маршрут


2013-11-05 11:40:02 UTC

Четвертий еколого-пізнавальний маршрут відкрито недавно на території Галицького національного природного парку. Його відвідала кореспондент ОДТРК.

Четвертий в регіоні, але один із найважливіших для туристів, які за короткий час прагнуть якомога найглибше пізнати, маршрут охоплює історичну й ландшафтну територію, бо тягнеться він від древнього Галича до Національного природного парку.

«Ми ставили за мету, – каже головний лісничий Василь Хованець, – поєднати природу і культуру.» І це, без сумніву, вдалося. Адже, є, чим похвалитися: поруч з адмінбудинком молодий, ще в стадії розвитку, дендропарк, реабілітаційний центр для диких тварин, унікальна степова рослинність. І це ще не все.

Василь Хованець: «Прагнемо зробити тут свого роду музей під відкритим небом, в тому числі вольєри, в тому числі дендропарк. Розширити й покращити все те, що вже ми зробили. Ну, і плюс же сплав по Дністру».

У планах парку відкриття ще декількох цікавих туристичних маршрутів. В тому числі до природних печер і гротів. Наразі проводиться робота з доведення до ладу існуючих, налагоджується інфраструктура в місцях відпочинку, місця збору сміття.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться