SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Мукачеві відкриють музичний фонтан з надсучасною підсвіткою


2013-11-05 11:40:00 UTC

Мукачівцям підготували черговий приємний сюрприз, розповідає Мукачево.net. 28 жовтня, у четвер, о 17:00 у мукачівському мікрорайоні «Росвигово» пройде урочисте відкриття нового сучасного фонтану.

Чутки про відкриття об’єкту Мукачевом прокотилися ще минулої суботи. Проте тоді працівники міськвиконкому зібралися біля фонтану, щоб висадити навколо молоді дерева та пересвідчитися, що фонтан майже готовий.

Про ще одну оздобу Площі Злагоди розповів заступник міського голови Мукачева Ігор Радиш.

Вирізнятиметься він тим, що матиме різну висоту струменю. Максимальний же буде заввишки 7 метрів. Решта – менші, відповідно 5,3 і 1,5 метра. Фонтан буде музичний, з надсучасною підсвіткою. Аналогів у Закарпатті йому немає.

Ініціатива побудови фонтану була озвучена ще у 2007 році. На даний момент завершуються оздоблювальні роботи – викладається парапет плитки і йде налаштування об’єкту. Загальна вартість фонтану – більше 800 тисяч гривень, з яких понад 300 тисяч – це пожертви спонсорів, підприємців Мукачева.

Минулого року діючий фонтан у Мукачеві працював до самісінького нового року. Якщо температура у листопаді буде вище 5 градусів, то і новий працюватиме якомога довше. Як повідомили у міськвиконкомі, об’єкт знаходитиметься під відеоспостереженням.

Новий фонтан стане справжньою окрасою і міста, і мікрорайону. Тим паче, що поблизу нього цьогоріч висадили цілу алею троянд, що стала місцем паломництва багатьох мукачівців та гостей міста. Без сумніву, фонтан чекає та сама доля.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться