SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Стародавні цивілізації Америки у Львові


2013-11-05 11:40:00 UTC

Вчора, 26 жовтня, у Львівській картинній галереї відбулося урочисте відкриття Міжнародної виставки «Стародавні цивілізації Америки», повідомила GalInfo прес-служба Львівської міської ради.

На виставці експонуються 47 стендів з фотографіями стародавніх храмів, барельєфів та інформацією про тольтеків, ацтеків, майя, їх міста та культуру, а також більше 40 копій статуеток та барельєфів. Експозиція супроводжується відеоматеріалами (нарізка з документальних фільмів про стародавні цивілізації Америки).

Міжнародна виставка «Стародавні цивілізації Америки» була створена дослідницькими групами Асоціації «Новий Акрополь». Основною метою Асоціації «Новий Акрополь» є утвердження загальнолюдських цінностей через розвиток культури й освіти, толерантності та співробітництва між людьми. «Новий Акрополь» – це міжнародна культурно-просвітницька, некомерційна організація, створена у 1957 році. В Україні Асоціація «Новий Акрополь» діє з 1991 року.

Вперше ця експозиція була виставлена у листопаді 2008 році в Києві. Виставка була у Донецьку, Дніпропетровську та Харкові. Після Львова виставка поїде до Одеси.

Всі охочі можуть переглянути експозицію до 14 листопада.

Довідка:

Виставка працюватиме: щодня з 11.00 до 18.00 (крім понеділка), в неділю 12:00 – 17:00.

У рамках виставки буде проводитися

Цикл лекцій: 7 листопада о 14:00 – «Таємничий народ майя», 10 листопада о 19:00 – «Теотіуакан – місто п’ятого сонця».

Майстер-класи: 6 листопада о 16:00 – «Ацтецьке божество Тлалок», 7 листопада о 16:00 – «Камiнь Сонця – календар та космiчна мандала».

Місце проведення лекцій та майстер-класів: вул. Коперніка, 40а (в приміщенні «Товариства охорони пам’яток культури та архітектури»)

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться