SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Верховині відкрили першу чергу реконструйованих трамплінів


2013-11-05 11:40:00 UTC

Минулої неділі на базі «Черемош» у Верховині завдяки «Укрзалізниці» відкрито першу чергу реконструйованих трамплінів. Про це Інтернет-видання «Сіті» повідомили в прес-службі Івано-Франківської ОДА.

Відтепер не лише юні прикарпатці, а й спортсмени з різних регіонів України матимуть можливість тренуватися на двох оновлених верховинських трамплінах. Залізничники також відремонтували приміщення для суддів та спорудили невеличкий готельний комплекс, де окрім житлових кімнат передбачено навчальні кабінети.

За словами начальника головного управління сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Мирослава Карабіна, на наступний рік у планах «Укрзалізниці», яку очолює уродженець Прикарпаття Михайло Костюк, – реконструкція декількох корпусів бази, спорудження 90-метрового трампліну для проведення міжнародних змагань та траси для санного спорту, фрістайлу і лиж. До кінця поточного року для покращення інфраструктури бази «Черемош» заплановано освоїти 2,5 млн. грн., у 2011 – ще 5 млн. грн.

«Прагнемо, щоб наші спортсмени тренувалися на таких спортивних базах, які відповідають міжнародним стандартам, – наголосив Мирослав Карабін. – У недалекому майбутньому спортивна база «Черемош» стане однією з кращих в Україні, оскільки у цьому зацікавлені і керівництво «Укрзалізниці», і обласна влада. Верховинська база стане місцем для проведення тренувань та змагань спортсменів з різних регіонів України. Тут вируватиме життя. Тоді й Верховина оживе!». Спортсменам, які будуть тренуватися на базі «Черемош», подарували телевізор та відеокамеру.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться