SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові встановлять туристичні інформаційні знаки для автомобілістів


2013-11-05 11:40:00 UTC

Протягом жовтня-листопада у Львові буде встановлено 100 туристичних інформаційних знаків для автомобілістів, повідомляє Zaxid.net. Ці знаки будуть переважно на околицях і вказуватимуть напрямок у центр міста, до Личаківського цвинтарю, Собору Св. Юра, Музею етнографії і художнього промислу (Шевченківський гай), Стрийського парку, а також будуть вказівники для орієнтації – на вокзал, в аеропорт. Виконком 8 жовтня надав дозволи на встановлення таких туристичних інформаційних знаків для автомобілістів.

Як зазначив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів, буде трохи більше як 50 таких місць, де будуть встановлені вказівники для автомобілістів: «на одному перехресті, їх може бути кілька».

«У країнах Європи для автотуристів є певний стандарт вказівників, коли на коричневому фоні є білі літери, щоб відрізнятися від звичайних дорожніх знаків. В Україні такого стандарту не існує. Як також не існує стандарту для пішохідних туристів. Будуть затверджені місця, де стоятимуть ці вказівники. На кожен з них буде розроблятися проект. Вказівники будуть вести до центру або до об’єкту, або його номинала», – зазначив Василь Косів.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться