SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Львівщина входить у п’ятірку найвідвідуваніших регіонів України


2013-11-05 11:40:00 UTC

«Львівщина входить в п’ятірку найбільш відвідуваних регіонів України», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Геннадій Дмитренко під час урочистостей з нагоди Міжнародного дня туризму.

Вітаючи присутніх Геннадій Дмитренко наголосив, що керівництво Львівської ОДА докладе усіх зусиль для того, щоб область стала одним з туристичних центрів Європи, повідомили Zaxid.net в прес-службі Львівської ОДА.

«Ми проводимо багато конкурсів для того, щоб якнайкраще представити туристичний потенціал Львівщини. Область входить в п’ятірку найвідвідуваніших регіонів України. Ми робимо все для того, щоб вийти на європейський і світовий туристичні ринки. Ми маємо величезну культурну і архітектурну спадщину. Такою красою, як в нас, не тільки не кожна область – не кожна держава похвалитись зможе. Тому ми працюємо над тим, щоб наша область стала однією з перлин світового туризму», – наголосив Г. Дмитренко.

Також він від імені голови Львівської ОДА Василя Горбаля вручив почесні грамоти представникам туристичної галузі області.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться