SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На «Вихідні за півціни» до Львова приїхали тисячі гостей


2013-11-05 11:39:13 UTC

19 та 20 грудня у Львові проходила акція «Львів за півціни». У зв’язку з цим Львів за два дні відвідали туристи з різних міст України, Росії та Польщі.

Як повідомили Zaxid.net у прес-службі Львівської міської ради, знижки чекали туристів у готелях, рестораціях, туристичних агенціях та в розважальних закладах.

Як повідомили у відділі туризму ЛМР, до Львова на акцію «Вихідні у Львові за півціни» приїхало багато гостей з Києва, Білої Церкви, Запоріжжя, Луганська, Херсона, Тернополя, Угніва, Городка, Рогатина, Золочева, Чопа, Івано-Франківська, Ладижина, Буська, Лисичанська, Кіровограду, Вінниці, Ялти, Судака, Трускавця, Стрия, Черкас, Чернівців, Луцька, Дрогобича, Нового Роздолу, Ужгорода, Коростеня, Яніва, Південноукраїнська. Завітали на акцію також гості із-за кордону - в основному з Росії (Москва, Санкт-Петербург, Мурманськ) та Польщі (Познань, Краків, Вроцлав).

Більшість туристів про акцію дізналися завдяки рекламі на телебаченні та в мережі Інтернет. Лише несприятливі погодні умови перешкодили потенційним туристам скористатись нагодою провести у Львові вихідні за півціни.

«Акція «Львів за півціни», звичайно, виправдала себе, то перший контакт влади і бізнесу. Основна мета такої акції – це промоція міста. Думаю, вона була досягнута. Хочу відзначити, що туристів в ці дні в місті було багато, від туристів чув відгуки, що це вперше в Україні така акція. Надалі думаю, щоб це не було акцією, а як новий туристичний продукт», - відзначив ресторатор Вардкес Арзуманян.

У кав’ярні «Мапа» зазначили, що відвідувачів було багато, керівництво закладу задоволене участю в цій акції та готові до участі у наступних акціях.

Туристична фірма «Дана-К» приймала гостей з Києва та Київщини, яким було надано туристичне обслуговування за акційною ціною та включила в програму перебування відвідування закладів харчуання та розваг, які приймали участь в акції. Туристи та туристична фірма залишилися задоволеними та чекають нових акцій.

Також ТзОВ «Чудо Тур» надавало унікальні екскурсії на Чудо-поїзді за півціни від звичайної вартості, гості та мешканці міста залишилися задоволеними.

Готель «Замок Лева» та парк-кафе «Замок Лева» - керівництво закладу почуло багато схвальних відгуків від відвідувачів та гостей, які прибули до Львова на акцію «Вихідні у Львові за півціни». Через погодні умови багато авіарейсів було відмінено, тому бронь номерів знімали, проте гостей на диво, прибуло чимало.

У «Євроготелі» задоволені від участі в акції. Зокрема там зазначили: «Усі номери, які ми собі планували продати, ми продали. Наші клієнти залишилися задоволеними і від акції, і від міста».

Начальник відділу продажів та маркетингу готелю «Дністер» Олександра Гагаріна наголосила: «Частина гостей, які планували у нас бути на ці вихідні, не приїхали через погоду – в останній день скасували замовлення. Зокрема, це було кілька бронювань з Одеси. Тому гадаю, що погода внесла деякі свої корективи у проведення акції. Проте, акція дуже добра і потрібно її буде повторювати. У будь-якому разі, приємно робити щось першими в Україні».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться