SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Фестиваль ковальства «Залізний Лев» у Львові


2013-11-05 11:39:59 UTC

15-17 жовтня у Львові відбувся IV всеукраїнський фестиваль ковальства «Залізний Лев». Розповідає «ГалІнфо». У цьогорічному фестивалі взяло участь більше 100 ковалів з усіх куточків України.

«Точну цифру учасників ми назвемо згодом, оскільки всіх заявок ще не порахували. Щодо відвідувачів, то Арсенальна площа завжди була наповнена глядачами», – розповіла організатор Христина Івочка.

Гості та мешканці Львова мали змогу помилуватися та придбати найрізноманітніші ковані вироби майстрів з усієї України. Фестиваль був розрекламований, тому не дивно, що зібрав безліч глядачів.

Серед кованих виробів були жіночі прикраси, холодна зброя, предмети інтерєру, ковані скульптури і навіть ліжко. Відразу можна було подивтися процес виготовлення, оскільки Арсенальну площу ковалі перетворили у величезну кузню.

Стукіт мототів приглушувався українською музикою, що лунала з колонок. В суботу на фестивалі виступилив гурт «Йорий Клоц». «Хлопці молодці, відіграли на славу, вся площа танцювала під їхні пісні», – зазначила Христина Івочка. Також в суботу, 16 жовтня, відбулося показове підковування коня. Чорного скакуна привели з Львівського іподрому, аби продемонструвати гостям фестивалю, як підконують коней.

На завершення, у неділю, львів`янам і туристам продемонстрували справжній лицарський турнір.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться