SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Відбулася міжнародна конференція з питань розвитку велосипедного транспорту «Велофорум – 2010»


2013-11-05 11:39:59 UTC

В Івано-Франківську 16-17 жовтня 2010 року відбулася міжнародна конференція «Велофорум-2010», у якій взяли участь представники муніципалітетів, громадських організацій, ініціативних груп, комерційних фірм з України, Польщі, Словаччини та інших країн Центрально-Східної Європи.

Конференція була присвячена питанню розвитку велосипеда як засобу транспорту та рекреації, поширенню найкращих європейських практик у сфері розвитку велокультури в Україні. Усі присутні мали можливість заслухати доповіді на такі теми: «Як імплементувати західні велосипедні рішення в пострадянську систему планування міст і ментальність», «Історія і стратегія велосипедного руху в Польщі», «Іспанське місто Севілья – карколомні успіхи за дуже короткий час», «Стокгольм – зелена столиця Європи», «Концепція розвитку велосипедного спорту в місті Долині», «Велосипедна структура у містах США».

До речі, вперше такий захід минулого року пройшов у Луцьку. Саме тоді його засновники спланували зробити «Велофорум» традиційним і щорічним.

Яремче.org зазначає, що конференція «Велофорум-2010» відбулася за фінансової підтримки Посольства США в Україні, яке визнало переможцем проект «Педалювання місцевих змін», поданий громадською організацією «Центр соціальних та ділових ініціатив» з м. Яремча. Даний проект передбачає видання невеликої книжки про роль велосипеда як міського транспорту в різних країнах світу, про основні елементи велоінфраструктури, про деякі найцікавіші приклади популяризації велосипедів в країнах Європи, Північної та Південної Америки.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться