SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У держбюджеті передбачать 500 млн. дол. для Олімпіади в Карпатах


2013-11-05 11:39:59 UTC

У державному бюджеті 2011 року планується закласти 500 мільйонів доларів на підготовку до проведення Олімпійських ігор. Про це розповів міністр у справах сім'ї, молоді і спорту Равіль Сафіулін, перебуваючи на Прикарпатті, повідомляє «Радіо «Свобода».

«Сьогодні до зимової Олімпіади в українських Карпатах ми не готові зовсім, але до 2015 року, до приїзду комісії МОК, ми хочемо виконати 50% усіх робіт, необхідних для того, щоб Україну обрали місцем її проведення», – заявив він.

За словами міністра, «треба показати, що ми у змозі за три-чотири роки зробити стільки, скільки ж за наступні сім». Про це розповіло Закарпаття.online.

У 2014 році Україна має намір подати заявку на участь у конкурсі на право проведення зимової Олімпіади 2022 року. Щодо можливого місця проведення Олімпіади, то, за словами Сафіуліна, останнє слово буде за представниками Міжнародного олімпійського комітету. Після ознайомлення з інфраструктурою вони скажуть, чи це буде Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська чи якась інша область.

«Ми можемо показати цілий регіон, а останнє слово буде за ними», – сказав міністр.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться