SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

В Ужгороді відбудеться Uzhgorod Fashion Day


2013-11-05 11:39:59 UTC

Uzhgorod Fashion Day / Ужгородський День Моди – проект міжнародного формату, орієнтований на брендовий одяг з країн Європи. Uzhgorod Fashion Day представляє колекції одягу та аксесуарів класу pret-a-porter та pret-a-porter de luxe.

Uzhgorod Fashion Day – це перша із серії акцій, що проводитимуться періодично, двічі на рік, головною метою якої є популяризація національної моди та її виробників, відзначає Закарпаття.online.

Uzhgorod Fashion Day – це культорологічна акція обласного масштабу, яка з часом може перетворитися на комерційну, як це прийнято в усьому світі. Акцію задумано як вітчизняний аналог щорічних тижнів «прет-а-порте», які проходять у Києві, Москві, Парижі, Мілані, Лондоні, Нью-Йорку та інших столицях світу. Її проведення – стимул для дизайнерів у виробництві продуктів моди не час від часу, а систематично, відповідно до розвитку нових напрямів і стилів.

Метою проекту є створення в Ужгороді конкурентоздатного центру моди європейського рівня зі всією супровідною інфраструктурою, сприяння розвитку легкої промисловості, основною ідеєю – підтримка нових дизайнерів і впровадження відомих європейських дизайнерських брендів на український ринок.

Uzhgorod Fashion Day відкриває імена нових дизайнерів, надаючи їм можливість представити свої колекції на професійному рівні та отримати об`єктивну користь від участі у Дні Моди – зацікавлення профільних ЗМІ, розширення кола клієнтів та контакти з баєрами.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться