SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові пройдуть Дні культури США


2013-11-05 11:39:57 UTC

З 5-11 жовтня у Львові проходитимуть «Дні культури США». Про це 27 вересня ЗІКу повідомила прес-служба Львівської міськради. Організовує захід фонд «Підгорецький замок» спільно з посольством США в Україні з метою популяризації культурної спадщини народів світу. Захід планують проводити щорічно.

В рамках «Днів культури США» презентують фотовиставку про Нью-Йорк «BIG APPLE», концерт американського виконавця блюзу Мелвіна Тейлора з Чикаго, творчий вечір Юрія Андруховича «Американська поезія 50-60-их років», тиждень американського арт-хаузного кіно, виставки «З Америки з любов’ю» – роботи учасників програм обміну Державного департаменту США та роботи Рокуела Кента, вечір пам’яті Френка Сінатри. В рамках події покажуть вистави, фабула яких пов’язана з США – Е.Потер «Полліанна» та Б.Ривкевич «Два дні…Дві ночі…». Твори американських композиторів та поетів виконають провідні актори та музиканти, як з США, так і з України.

Прес-конференції та мистецькі заходи проводитимуть в Палаці Потоцьких, в Палаці мистецтв, Львівському історичному музеї та в Національному театрі ім. Марії Заньковецької.

Як запевняють організатори, усі отримані від заходів кошти скерують на реставрацію полотен музейної збірки Підгорецького замку, котрим опікується благодійний фонд з однойменною назвою. Фонд – неприбуткова організація, яка турбується про весь Підгорецький комплекс, до членів фонду запрошені видатні та авторитетні персони з усього світу.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться