SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Парад електронної музики «МАSS MOTION» відбудеться у Львові


2013-11-05 11:39:56 UTC

26 вересня у Львові на проспекті Свободи стартує Парад електронної музики «МАSS MOTION». Про це GalInfo повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Парад реалізують в вигляді рухомої технічно оснащеної платформи з звуковим та світловим оформленням, яка розпочне свій рух о 15.00 від Оперного театру ім. С. Крушельницької. 18:00 – біля пам’ятника ім. А. Міцкевичу, а о 21:00 повернеться на стартове місце. Танцювальний марафон триватиме впродовж 6 годин, за який вона пройде 1,7 км.

«МАSS MOTION» – дійство, аналогів якому немає в Україні, подібне влаштовують лише в Європі (Street Parade – Цюрих, Technoparade – Париж).Дійство об’єднає професіональних ді-джеїв та продюсерів формації «Mass Motion»: DJ Romik, Tigran Oganezov та Ergy Dust, відомих не лише у Львові, а й далеко за його межами. Організатори закликають підтримати ідею єдності здорової нації та долучитись до відпочинку під сучасну електронну музику.

Захід організовують «Mass Motion» спільно з МГО «Пятниця», за підтримки Львівської міської ради. Під час параду відбуватиметься благодійний збір коштів.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться