SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

З 15 вересня у Львові пройде тиждень литовської культури


2013-11-05 11:39:56 UTC

Про 13 вересня ЗІКу повідомили організатори.

У програмі тижня Литовської Культури в рамках проекту Музею ідей «МezzoДром» заплановані: відкриття виставки малюнків Еймантаса Лудавічюса, відеопоказ презентаційних фільмів: «Політ над Литвою», «Шлях янтарю»; День Микалоюса Константінаса Чюрльоніса, День Великого Князівства Литовського, під час якого відкриється іконографічна виставка присвячена 600 річчю перемоги в Грюнвальдській битві; День литовської народної культури – відбудеться свято національної литовської кухні, виступ колективів литовської общини у Львові, показ сучасного литовського короткометражного кіно.

Також заплановано перегляд фотовиставки «Литовська народна дерев’яна скульптура», відеопоказ презентаційного фільму: «Lithuanian cross-crafting».

У рамках Форуму видавців відбудеться презентація книг проф. Леонідаса Донскіса у Книгарні «Є»: «Збентежена ідентичність і сучасний світ» (2009) та «Влада та уява: дослідження в області політики та літератури» (2008); культурологічна дискусія «Толерантність: дилеми самоідентифікації в Україні і пострадянських країнах у 21 столітті» за участі Леонідаса Донскіса (Литва), Олі Гнатюк (Польща), Алєксєя Левінсона (Росія), Євгена Бистрицького (Україна).

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться