SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Мукачеві пройшло «Свято меду»


2013-11-05 11:39:56 UTC

Цьогорічна осінь у місті над Латорицею наповнена різноманітними культурними подіями. Не встигли відкластись в пам’яті мукачівців мистецький фестиваль «Мукачево скликає та єднає друзів» та «ІІ Замкові ігри», як на гостів міста чекав вже наступний фест. Цього разу медовий.

Ажіотаж, який спостерігався перед початком «Свята меду» у Мукачеві, цілком зрозумілий. Оскільки, мова йде про захід, який для багатьох пасічників та жителів міста став не від'ємною частиною їх життя. Адже атмосфера та колорит свята, які панують тут, не відчути ніде інде.

«Медовий» фестиваль, який вже традицією розмістився на центральній площі міста над Латорицею, цього року зацікавив ще більшу кількість бджолярів з різних куточків як Закарпаття так і України. Тож площа Миру на три дні перетворилась на великий вулик.

Для багатьох поціновувачів солодкого продукту цей фест – справжня знахідка. Адже саме тут можна придбати мед на будь-який смак. Якщо говорити про сам продукт, то в середньому один літр меду покупцям обійшовся в 70 гривень. Окрім цього, гості «Свята меду» могли придбати й інші продукти «бджолиного виробництва». Зокрема, бджолиний пилок на святі можна було придбати за 80 гривень. А на тих, хто бажав спробувати «міцніші» напої, чекала медовуха. Чарка цього напою коштувала 7 гривень, а літр 50 гривень.

 – Фестиваль, котрий проводить вже не перший рік, для нас є важливою подією, – каже пасічник із Мукачева Іван Мерцин. – Перш за все, це можливість поспілкуватись зі своїми колегами, обмінятись досвідом, дати поради, та й який-неякий, а заробіток, що у сьогоднішні важкі дні чималий плюс, – додає він.

Отже, як відзначає «Панорама Мукачева», жителі міста, туристи і просто поціновувачі солодкого продукту мали нагоду і в неділю поласувати смачним і корисним медом.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться