SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Закарпатці відфестивалили з перчинкою


2013-11-05 11:39:55 UTC

В суботу, 11 вересня, в селі Мала Добронь Ужгородського району збір урожаю святкували «з перцем» на третьому фестивалі «Добронська паприка». Звітує «Вся закарпатська правда».

Любительські районні команди розігрували кубок фестивалю з футболу, жителі села мали змогу насолодитися концертом музичних колективів Ужгородського району, Ужгорода і Сваляви.

Гості свята могли придбати «брендовий»сувенір фестивалю – традиційну доброньську паприку, що відома на все Закарпаття. Перець вирощує майже кожен господар у Великій і Малій Доброні, у селі навіть є переробне підприємство, що постачає угорською приправою закарпатські магазини.

На фестивалі готували традиційний бограч, одним із основних інгредієнтів якого є паприка. Поласувати на фестивалі можна було і смачнющим кьортоуш-колачем. В неділю організатори пообіцяли кулінарний-конкурс угорських страв, ярмарок сувенірів за участю продавців із села Іза, відомого виробами із лози та продовження культурної програми.

На масштабність фестиваль поки що не претендує, але для жителів найближчих сіл «Добронська паприка» стала справжнім святом. Туристи в Доброні були, але через те, що цими вихідними у області проходить кілька фестивалів, гостей приїхало не надто багато.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться