SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Всеукраїнський фестиваль моржів на Буковелі


2013-11-05 11:39:12 UTC

В суботу 19 січня, на Йордан, у гірськолижному курорті «Буковель» відбудеться «Всеукраїнський фестиваль моржів», в якому візьмуть участь любителі зимового купання чи не з усіх регіонів України. 

Купання на Йордан має багатолітні традиції. З давніх-давен, слов’яни купались в освяченій воді та вірили, що з цим вони омивають себе від всякої «скверни», отримують додаткові духовні та фізичні сили. Існує повір’я, що хто у йорданській воді скупається – цілий рік хворіти не буде. 

У програмі – святкове Богослужіння та освячення води, урочисте відкриття фестивалю, купання моржів, нагородження учасників пам’ятними грамотами та подарунками. 

На гостей фестивалю також чекає культурно-розважальна програма за участю справжніх запорізьких козаків та фольклорно-етнографічного колективу «Маланка» 

Вечором, в ресторані «КОЛИБА» на Вас чекає гуцульська дискотека, гуляння біля ватри, українські народні пісні, ігри та розваги. 

«Всеукраїнський фестиваль моржів на Буковелі» обіцяє бути цікавим і, що найголовніше, – здоровим. Як кажуть, в здоровому тілі – здоровий дух! Приєднуйтесь до нас в суботу 19 січня і Ви про це не пожалкуєте! 

http://www.bukovel.com/ua/periodical/3581 

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться