SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Перший в Україні музей меду відкрився в Мукачеві


2013-11-05 11:39:55 UTC

Закарпаття набуло ще один гастрономічний центр – музей меду. Цей «солодкий» заклад відкрився на тихій, зовсім не примітній вуличці Мукачева. Музей впадає в очі здалеку, бо значну за розмірами бджолу, яка розмістилася на даху, не помітити просто не реально.

Кімната, обладнана під музей, знаходиться на другому поверсі. У ній будь-який відвідувач знайде мед за смаком, адже закарпатський мед бджоли збирають з різних квітів. Мед акації, квітковий, лісовий, з липи – кожен має свій неповторний аромат і смак. Любителі напоїв не залишать без уваги медовуху, зроблену з малини, вишні, а також медовий бальзам.

У музеї представлені зразки меду з Ізраїлю, Ліхтенштейну, Моравії, Тибету і навіть Австралії, відзначає Закарпаття.online.

Кожен бажаючий може продегустувати мед. Ціна такого задоволення залежить від кількості зразків. Щоб відвідати музей, бажаючим потрібно домовлятися з власниками заздалегідь.

«Бджоли мед в банки не фасують і кришечками не закривають. Ми велику частину часу проводимо на пасіці – це наша основна робота», – зауважила Людмила Переста, господиня музею.

Незабаром на території музею планується відкриття майданчика, обладнаного для навчання бджільництву.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться