SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

В Івано-Франківську відкрився аквапарк


2013-11-05 11:39:55 UTC

В Івано-Франківську відкрили аквапарк загальною площею майже 6 тис. кв.м. з розсувним дахом. Розповідає Інтернет-видання «Сіті».

На відкритті присутні голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк і міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевічус.

«Можу з упевненістю сказати, що аквапарк стане прикрасою не лише нашого міста і західного регіону, але і всієї України. У нас будуть атракціони, яких ще в Україні немає; і не лише в Україні», – сказав генеральний директор фірми КГД, що побудувала комплекс, Остап Дармограй.

За його словами, аквапарк обладнаний новітніми системами очищення води, всі водні атракціони протестовані на надійність.

В аквапарку працюватимуть басейни для занять серфінгом і дайвінгом – завглибшки 12,5 м.

В хвилевому басейні розповів Дармограй, можна буде створити і шторм, і справжні хвилі. Одночасно в аквапарку можуть знаходитися 500 осіб.

Гендиректор відзначив, що з центрального басейну в приміщенні можна виплисти назовні в 30-метровий басейн з чотирма доріжками і підігрівом води, яке працюватиме цілорічно на відкритому повітрі.

В аквапарку влаштували спеціальну дитячу зону з казковими персонажами і горами. Всього в аквапарку 6 басейнів і 12 гір, а також джакузі, солярій, сауна, масажний кабінет, фітнес-центр.

Аквапарк – частина спортивно-розважального комплексу «Цунамі», до складу якого також входять льодова арена, готель і ресторан.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться