SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Наступними вихідними середньовічний фестиваль «Тустань-2010»


2013-11-05 11:39:55 UTC

4-5 вересня у с. Урич Сколівського району Львівської області відбудеться п’ятий фестиваль середньовічної культури «Тустань-2010». Про це ГалІнфо повідомив директор Державного історико-культурного заповідника «Тустань» Василь Рожко.

Цьогорічною візитівкою стане художній кліп гурту «Дивні» про фортецю. Для відвідувачів приготують майстерню бою, ремесел, скульптури, співу і танцю. Кожен зможе два дні прожити, немов у середньовіччі. Як відзначають «КарпатиІнфо», для найменших фестивальників організатори обіцяють окрему програму на дитинці фортеці.

Поблизу скель реконструктори розіб’ють наметове містечко, де відтворять тогочасний побут. Кульмінацією стане нічний штурм фортеці із запаленими смолоскипами і справжнім тараном. Кожен охочий зможе випробувати свої сили у стрільбі з лука чи арбалета. Також гості фестивалю зможуть побачити театр вогню і тіней, а також фаєр-шоу. На фестивалі виступлять такі гурти: «Містерія», «Йорий Клоц», «Замкова тінь», «Дикий Гон», «Kings & Beggars», «Пропала грамота», «Йорий клоц», «Дивні» і «Марвінок».

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться