SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Концепція подання заявки від України на проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року у Карпатах починає набирати матеріального втілення


2013-11-05 11:39:54 UTC

На зустрічі з Президентом України Віктором Януковичем президент НОКу Сергій Бубка доповів про ключові моменти, які слід забезпечити щодо розвитку готельного комплексу, розбудови відповідної інфраструктури, необхідних для подання заявки.

Як повідомив Івано-Франківській ОДТРК начальник Головного управління у справах сім’ї, молоді і спорту ОДА, голова регіонального відділення НОК України Мирослав Карабін, в області створено робочу комісію з вивчення перспектив будівництва об’єктів спортивної туристичної інфраструктури; окреслено шляхи будівництва доріг, зокрема у гірських районах.

Восени ми чекаємо офіційних експертів міжнародних федерацій зимових олімпійських видів спорту для проведення фахової експертної оцінки щодо олімпійських перспектив Прикарпаття, — зазначив Мирослав Карабін.

До слова, в області побували представники респектабельних гірськолижних курортів з Франції та Російської Федерації. Зокрема, вони відвідали Долинський район.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться