SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Фестиваль «PORTO FRANKO» в Івано-Франківську


2013-11-05 11:39:53 UTC

Сьогодні, 18 серпня в рамках проекту «Порто Франко» відбуваються мистецькі акції присвячені Деню Польщі. З приводу цього організатори фестивалю провели прес-конференцію з учасниками сьогоднішньої музичної частини. Загалом це перший день міжнародного фестивалюякий представить перші мистецькі акції.

За словами організаторів, історія Станіславова тісно переплітається з історією Польщі як в музичному, так і в художніх напрямках мистецтва. Сьогодні перед іванофранківцями виступатиме визначний польський музикант Станіслав Веляник із своїм ансамблем, що представлять авангардну музику та львів'янин Роман Стельмащук, який відкриватиме жителям міста давню українську музику із столітньою історією. «Це музика яка повинна також подобатись. Колись і ця музика була сучасна», – говорить Стельмащук.

Також в рамках фестивалю заплановано символічне відкриття «Порту Франківськ» за участю Тараса Прохаська та гостя з Києва Золтана Алмаші і презентація польського плакату. Обидва заходи відбулися в фортечній галереї «Бастіон».

А ще сьогодні на головній вулиці Івано-Франківська жителів міста розважали танцями, музикою і співами гості із Південної Америки. Індіанці представили свою культуру на найвищому рівні та продемонстрували предмети побуту та свій автентичний одяг. Такого Франківськ ще не бачив, відзначає Правда.if.ua.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться