SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Смачний Спас: два дні свята для справжніх гурманів


2013-11-05 11:39:53 UTC

З 21 по 22 серпня у селі Спас Івано-Франківської області вперше в Україні пройде Фестиваль карпатської кухні «Смачний Спас», анонсує «УкрТуризм». Село Спас – одне з найдавніших сіл Коломийщини, відоме своїм мальовничим положенням, чистою природою та історичною спадщиною.

У програмі: приготування більше 100 страв за старовинними рецептами карпатських родин, частування гостей Фестивалю, створення книги автентичних рецептів і приготування найбільшої у світі порції грибної юшки. Усі страви будуть готуватись з екологічно чистих інгредієнтів, значна частина яких – сертифіковані органічні продукти.

Гості фестивалю зможуть власноруч приготувати і покуштувати смачну страву, а ще і обмінятися рецептами та стати одним із авторів першої в Україні великої книги автентичних рецептів – «Родинна кулінарія». Це велика кулінарна книга автентичних рецептів, в яку будуть наживо записуватися прямо на фестивалі родинні рецепти справжніх, непідробних страв, способи приготування яких дійшли до нас від першоджерел – від Прарідні, яка одного разу з’єднала природні харчові компоненти та впевнилася в доцільності такого поєднання. Наші прадіди дивилися на продукти по сезону, і на ситність та вплив цієї страви на членів родини… Відтоді готували таку страву та научали приготуванню наступні покоління, не змінюючи оригінальний рецепт. Ось такі рецепти запропонують записати у Славну кулінарну книгу автентичних рецептів. Кожен гість фестивалю зможе залишити свій рецепт «Від Прарідні».

Усі дійства відбуватимуться під музику етно-гуртів, працюватиме виставка-ярмарок, проводимуться «грибні» та «ягідні» екскурсії. Також в рамках фестивалю відбудеться Міжнародний семінар обміну досвідом «Регіональні традиції кулінарної спадщини у співпраці з місцевими виробниками, ресторанами готелями та садибами зеленого туризму та агро-еко туризму».

«Смачний спас» створений задля розвитку і збереження кулінарної спадщини України, зокрема, культури автентичних продуктів харчування Карпатського регіону, як складової пропагування та сприяння розвитку сільського туризму, органічного землеробства та природних основ харчування, ефективного використання природно-рекреаційного потенціалу етнічних традицій та ремесел.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться