SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові встановлено електронні центри допомоги туристам


2013-11-05 11:39:52 UTC

У Львові встановлено два електронних центри допомоги туристам. Вони містять інформацію про Львів та Львівщину, перелік закладів культури, готелів, закладів харчування, маршрути, різну довідкову інформацію, а також електронну карту Львова. Про це 9 серпня на брифінгу повідомив заступник міського голови з гуманітарних питань Василь Косів.

Два електронні центри розташовані на пл. Ринок біля входу в Ратушу та на пл. Галицькій біля пам’ятника королю Данилу (Галицькому), повідомляє Захід.net.

«Це – частина проекту «Створення інформаційної інфраструктури для туристів у Львові», у межах якого уже створено туристично-інформаційний центр. Також мають з’явитися карти, схеми міста та вказівники до важливих туристичних об’єктів. Один такий електронний центр коштує 125 тис. грн, та окремо програмне забезпечення. Ці центри вандалостійкі. Їх уже розмальовували, але фарба легко відмивається. Інформація в електронному центрі на 5 мовах – українською, російською, польською, німецькою та англійською. Наразі ці центри працюють в тестовому режимі», – запевнив Василь Косів.

«У межах даного проекту у Львові передбачається встановлення близько 100 вказівників для туристів та 40 інформаційних табличок (ця робота вже здійснюється – прим. ред.), на яких буде позначено місце розташування туриста на даний момент (це карта міста з позначкою місця, де знаходиться карта, та написом «Ви тут»)», – зазначив Василь Косів.

За останні два місяці до Центру туристичної інформації звернулися 3 тис. 884 туристи, переважно, з Польщі, США, Німеччини, Канади, Чехії, Росії.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться