SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Дев'ять гривень за термальні процедури


2013-11-05 11:39:52 UTC

Саме стільки коштує вхід до термального басейну, що знаходиться в ДЮСШ в Мукачеві. Вхідний квиток для дітей та пенсіонерів коштує ще менше – шість гривень. За ці гроші відвідувачі можуть купатися з 9-ої ранку до восьмої вечора. Вода тепла – +28 С. Глибина – щонайменше 1,7 метра. Зранку тут тренуються юні спортсмени.

Мукачево.net повідомляє, що літній сезон триває три місяці. У середньому басейн відвідує по 300 чоловік у день за хорошої погоди. У вихідні – півсотні. Сюди приходять купатися не тільки мукачівці, а й жителі Закарпаття та гості, які приїжджають до них. Басейн користується попитом завдяки доступній ціні та можливості безкоштовно отримати процедуру гідромасажу.

Люди, в основному середнього та старшого віку, тримаються за металеві труби і періодично підставляють спину, коліна під чималий струмінь води, яка надходить зі свердловини глибиною 160 метрів, Це задоволення триває 3-5 хвилин. Чути запах сірководню, на стінках басейну утворилися жовті сліди від нього.

Відвідувачі розповідають, що вже після п’ятої процедури суглоби менше болять. Раніше їздили в Берегово, Солотвино. Для багатьох такі відпочинки били по гаманцю. Тепер же мукачівський басейн став просто знахідкою для бажаючих оздоровитися.

Фельдшер-акушер Катерина Євстратьєва повідомила, що мінеральну воду із свердловини №1 можна використовувати з лікувальною метою та задля оздоровлення. Ознайомлює із висновками Одеського інституту курортології.

 – Мінеральна вода свердловини №1 Мукачева є термальною середньо мінералізованою хлоридною кальцієво-натрієвою. Із біологічно активних компонентів вміщує невелику кількість метаборної та кремнієвої кислоти, – каже Катерина Онуфріївна. – Вона може використовуватися з лікувальною метою ззовні і є помічною при захворюваннях опорно-рухової, серцево-судинної та нервової систем , а також при гінекологічних хворобах та захворюваннях шкіри та органів дихання.

Міський голова Золтан Ленд`єл додав, що розроблено кілька варіантів реконструкції даного об’єкту, один з яких потребує 17 млн. грн. Мерія в очікуванні пропозиції інвесторів. Він також зауважив, що у басейнах з термальними водами не можна довго плавати і займатися спортсменам.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться