SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

У Львові встановлять інформаційні таблиці для туристів


2013-11-05 11:39:52 UTC

6 серпня виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про надання дозволу на встановлення інформаційних таблиць» для туристів та гостей міста «з метою покращення інформаційної та комунікаційної доступності об’єктів зони ЮНЕСКО».

Як повідомив заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів, такі інформаційні таблиці будуть встановлені на вулицях міста для того, аби допомогти туристам зорієнтуватися, де вони перебувають та куди і як їм можна дістатися.

«Ми цим рішенням затверджуємо адреси, а управління архітектури ще повинне визначити конкретні місця для таких таблиць, які буде встановлено за кошти Європейського союзу», – сказав Косів.

Як передбачає саме рішення виконкому, йдеться про 40 адрес для встановлення таких таблиць, відзначає Захід.net. Зокрема, таблиці буде встановлено біля церкви Анни, на пл. Григоренка, вул. Дорошенка, пл. Підкови, на розі вул. Торговій-пр. Свободи, пр. Шевченка, 7-9, біля Порохової вежі, біля Успенської церкви, біля музею «Арсенал», біля пам’ятника Нептуну на пл. Ринок, біля «Вернісажу», біля аеропорту «Львів», біля пам’ятника Грушевському, Личаківського кладовища тощо.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться