SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Славське Рок в повітрі літатимуть змії і змагатимуться позашляховики!


2013-11-05 11:39:51 UTC

Так! Справжні, великі повітряні змії! Кружлятимуть, зависатимуть, милуватимуть око всім гостя та мешканцям Славського, радіє «УкрТуризм».

На фестиваль їде клуб повітряних зміїв «Hi-fly». Вони привезуть з собою декілька готових безкаркасних об’ємних повітряних зміїв. Також у них будуть матеріали для майбутніх зміїв. І в рамках мистецької програми можна буде потрапити на майстер-клас з виготовлення повітряного змія. Клуб даватиме запускати своїх зміїв всім бажаючим, а також інструктуватимуть щодо запуску простих повітряних зміїв і таких, якими можна управляти.

Тому, подумайте, як би виглядав Ваш повітряний змій.

А позашляховики змагатимуться у GPS орієнтуванні та джип-тріалі.

Цього року вперше в рамках «Славске Рок» пройде GPS орієнтування та джип-тріал для серійних та підготовлених позашляховиків, і квадро мотоциклів «Славське Рок Трофі». Учасники змагань протягом першого дня повинні пройти лінійний маршрут за легендою навколо Славська. Наступного дня на території селища учасники будуть змагатися у спритності керування всюдиходами у джип-тріалі.

Траса змагань становить близько 50 км і пролягає у горах. Стрімкі підйоми та спуски, хребтові дороги – все це маршрут «Славське Рок Трофі».

Учасники змагань – екіпажі з України, Польщі, Білорусі та країн східної Європи.

Організатор – «Автомобільний клуб «Львів 4х4».

Загальний принцип змагань — не нашкодь природі, не нашкодь людям, не нашкодь цінностям, що створені людьми та природою, а також пропаганда здорового способу життя, привернення громадськості до екологічного забруднення Карпат сміттям, впливу антропогенного фактору на оточуюче середовище.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться