SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Рятувальники МНС надавали допомогу туристам


2013-11-05 11:39:51 UTC

24 липня близько 19-ої години рятувальники Верховинського гірського пошуково-рятувального пункту виїжджали в село Дземброня Верховинського району для надання допомоги туристам. Як з’ясувала Правда.if.ua, того дня група туристів у складі 21 чоловіка саме поверталася з маршруту в напрямку села Дземброня.

Внаслідок сильних грозових дощів, які впродовж дня пройшли місцями в горах, розлилася місцева річка Дземброня і перекрила проїжджу частину дороги. Туристи не змогли самостійно спуститися до місця призначення і звернулися за допомогою до рятувальників. Вже невдовзі гірські рятувальники знайшли туристів та через хребет Косарище вивели групу мандрівників в потрібному напрямку до селища Верховина.

Портал «Світ лиж» нагадує про необхідність застосування правил безпеки в горах. Детальний інструктаж та підтримку досвідчених гідів можна отримати в будь-якому з рятувальних пунктів. Вибирайте найближчий до Вашої відправної точки пункт та обов'язково реєструйтеся перед виходом у поход. Гори не пробачають помилок; а час, затрачений на інструктаж може зберегти Ваше життя.

Вдалогота безпечного відпочинку всім!

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться