SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

На Славське Рок буде зведено Дерево Життя


2013-11-05 11:39:51 UTC

Під час фестивалю «Славське Рок», в рамках керамічного симпозіуму «Біле Дерево» буде споруджено садово-паркову скульптуру «Дерево Життя». Це колективна робота групи художників-керамістів, метою якої є створити спільними зусиллями обєкт мистецтва в якому, під загальною ідеєю обєднаються яскраві індивідуальності майстрів.

Дерево Життя – обрано темою симпозіуму не випадково. Це символ, що присутній у різних цивілізаціях та культурах і є одним з найпопулярніших символів в українському народному мистецтві – є багатим підґрунтям для філософських і естетичних пошуків. Ця квітуча рослина, це чуттєвий образ, який уособлює собою зв‘язок минулого з майбутнім, часу і простору. Його зображення можна побачити на стародавньому керамічному посуді, на рушниках та писанках. Світове Дерево є – загальнокультурним символом єдності в різноманітті .

В реалізації проекту беруть участь 10 художників, відзначає «УкрТуризм». За технічним задумом, скульптура представляє собою зварну конструкцію заввишки три метри з елементами кераміки і мозаїки вмонтованими в його «крону». Місце розташування об`єкту – майданчик біля сільради смт. Славське.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться