SkiWorld.org.ua

активный отдых в Карпатах и горнолыжных курортах Украины и Европы

Відбулася конференція «ВелоКраїна» – народження європейського туризму»


2013-11-05 11:39:50 UTC

15-16 липня 2010 року в Яремче відбулася конференція «ВелоКраїна» – народження європейського туризму», на якій підбивалися перші підсумки проекту.

У конференції взяли участь понад 80 людей – і не тільки з Карпатського регіону, але й з Києва, Чернігівщини, Волині і Автономної республіки Крим.

Серед них були майже всі учасники мережі «ВелоКраїна» – представники відпочинкових закладів, дружні до велосипедистів, та оператори велопрокатів. Також – лідери та активісти громадських організацій, оператори екотуризму, представники органів місцевої влади.

Конференція тривала півтора дні в готелі «Водоспад». З доповідями та презентаціями мали змогу виступити керівники проекту «ВелоКраїна», місцеві координатори, почесні гості, незалежні експерти, учасники мережі.

Спікер від «ВелоКраїни» Віктор Загреба висвітлив для широкого загалу результати, злобуті під час проекту, в тому числі кількісні та якісні показники. Його презентацію можна переглянути на сайті проекту «ВелоКраїна».

Також з цікавою презентацію виступила Оксана Федорович, голова Туристичної асоціації Івано-Франківщини.

Крім виступів, була й урочиста частина – вручення подяк партнерам та друзям проекту, а також вручення сертифікатів учасникам мережі «ВелоКраїна».

На другий день, після завершення роботи в залах, всі бажаючі учасники конференції на чолі з керівниками ММГО «Центр соціальних та ділових ініціатив» (виконавець проекту «ВелоКраїна») відбули на тригодинну велосипедну екскурсію маршрутом №303 «Легенда», яка увінчалася смачним пікніком на березі річки Кам'янка.

Варто відзначити, що проект юридично триває до кінця липня 2010 року, тому оприлюднені на конференції підсумки – не остаточні.

Чтобы оставить отзыв, вам необходимо зарегистрироваться