Отдых в Яремче, Описание

Яремче — один з найбільш відомих карпатських курортів — знаходиться в Івано-Франківській області, на берегах гірської річки Прут. Статус міста Яремче отримує в 1963 році, але перші згадки про місто датуються 1787 роком. Тоді, на ще не заселеній гірській території оселився бідняк Ярема, який переховувався в горах від переслідування феодалів. Саме з ім'ям першого поселенця і пов'язують назву міста Яремче. Але, слід відзначити той факт, що довгий час місто носило назву Яремча, з буквою «а» на кінці. І тільки у 2006 році Верховною Радою України було прийнято рішення змінити назву міста з Яремча на Яремче.

На сьогоднішній день Яремче — це туристичний, культурний, оздоровчий центр Прикарпаття. До складу Яремчанської міської ради входять наступні населені пункти: Яремче з селищами Ямна і Дора, села Татарів, Микуличин, Яблуниця, Поляниця, Вороненко, смт. Ворохта.

Відпочинок в Яремче — це відпочинок круглий рік. Зимовий відпочинок в Яремче — це, в першу чергу, катання на гірських лижах. На території Яремче, Яблуниці, Ворохти є свої бугельні підйомники, але практично всі лижники воліють кататися в гірськолижному комплексі Буковель, який знаходиться всього в 30-ти км від Яремче.

Відпочинок в Яремче — це і зелений туризм, велосипедні прогулянки, походи в гори, а також чудова екскурсійна програма. Яремчанщина багата різноманітними пам'ятками природи, історії, культури, архітектури. Вирушаючи на відпочинок в Яремче, радимо відвідати наступні місця: водоспади: «Пробій», «Гук», «Жонка», «Дівочі сльози», камінь і скелі Довбуша, музей етнографії та екології карпатського краю, музей ім. Митрополита А. Шептицького, церква Успіння Богородиці, дерев'яний ресторан «Гуцульщина» (збудований без жодного цвяха), 2 сувенірних ринки, вольєри з тваринами і багато інших цікавих місць та об'єктів.

Яремче, за своїм місцем розташування, являється ще й кліматичним курортом. Завдяки великій кількості хвойних і листяних лісів, на території Яремче розміщені санаторії, які пропонують лікування та профілактику туберкульозу легенів. Яремче можна віднести і до бальнеологічних курортів, адже тут б'ють 2 джерела мінеральних вод.

Якщо ви плануєте відпочинок в Яремче у високий сезон (Новий рік, Різдво, 8 березня, травневі свята) радимо вибирати житло заздалегідь. Незважаючи на те, що в Яремче просто величезний вибір житла (готелі, міні-готелі, санаторії, бази відпочинку, вілли, приватний сектор), як правило, в першу чергу розбирається саме те, чого хочеться вам. Тому, щоб уникнути розчарувань і неприємних моментів, краще не відкладати бронювання обраного варіанта в довгий ящик.

Обравши відпочинок в Яремче в будь-яку пору року, ви можете розраховувати на гостинність, атмосферу відпочинку і свята, відмінний сервіс, доброзичливих людей, а також купу вражень і незабутніх моментів. І в цьому випадку немає значення, як називається місто, Яремча або Яремче, головне — вам завжди тут раді.

Лечение и оздоровление в Яремче происходит при помощи природно-климатических условий, хрустального горного воздуха (чуть разреженного, наполненного отрицательно заряженных ионов и фитонцидов) и минеральных вод.

Под действием сил природы отступают:

  • болезни дыхательных путей нетуберкулезного и туберкулезного характера;
  • заболевания нервной системы;
  • заболевания желудочно-кишечного тракта;
  • заболевания опорно-двигательного аппарата;
  • эффективна реабилитация после тяжелых заболеваний, операций, стрессов.